Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty leží v jihovýchodní části Arabského poloostrova u Perského zálivu, skládají se ze sedmi emirátů, z nichž nejbohatší jsou Abu Dhabi a Dubaj. Až 90 procent území pokrývá poušť, jejíž písky jsou různě zabarvené. K území emirátů patří i několik okolních ostrovů. Většina obyvatelstva jsou přistěhovalci a oficiálním náboženstvím je islám. Přestože oficiálním jazykem je arabština, angličtinou se zde cestovatelé bez problému domluví.

Destinace Spojené arabské emiráty

Díky bohatství plynoucímu z nálezu ropy se SAE staly synonymem bohatství a luxusu. Emiráty se za poslední roky však staly oblíbeným cílem turistů a to nejen té nejbohatší klientely. Cestovatelé zde obdivují nekonečné mrakodrapy, umělé ostrovy, ale i průzračné moře. Mezi navštěvované destinace patří všechny emiráty- Abu Dhabi, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras Al Khaimah, Sharjah a Umm Al Quwain.

Abu DhabiAjman
DubaiFujairah
Ras Al KhaimahSharjah
Umm Al Quwain

Zobrazit všechny zájezdy

Individuální dovolená ve Spojených Arabských Emirátech

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz