Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Seychely

Seychelská republika leží na 115 ostrovech v Indickém oceánu severně od Madagaskaru. Rozlišují se Vnitřní ostrovy, které jsou z masivních žulových skal, a Vnější ostrovy, které jsou ploché korálové atoly. Obydlených je pouhých 33 ostrovů a většina obyvatel se soustřeďuje na největším ostrově Mahé. Seychely objevili Portugalci, ale kolonii zde zřídili až o dvě století později Francouzi. Po nich nadvládu převzali Britové a od roku 1976 jsou Seychely nezávislým státem v rámci Britského společenství národů. Většina obyvatelstva jsou míšenci, potomci bělochů a afrických otroků.

Destinace Seychely

Tím, že ostrovy leží daleko od pevniny, zde žije řada unikátních živočichů, které jinde na Zemi nejsou k vidění. Seychely mají dostatek srážek, takže řada ostrovů překypuje zelení. Díky svým odlišným původům jsou ostrovy rozmanité. Mezi nejnavštěvovanější destinace patří La Digue, Mahé, mikroostrovy v Seychelách a Praslin.

La DigueMahé
mikroostrovy v SeycheláchPraslin

Zobrazit všechny zájezdy

Individuální dovolená na Seychelách

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz