Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Mexiko

Spojené státy mexické, přestože leží hlavně v Severní Americe, bývají řazeny mezi Střední Ameriku. Jejich součástí je několik ostrovů v Tichém oceánu, Mexickém zálivu i Karibském moři. Země se rozkládá v subtropickém a tropickém pásmu, nicméně vliv na počasí má především nadmořská výška. Rozmanitou přírodu se snaží země různými formami chránit, například je zde téměř 70 národních parků. Mexiko bylo několik staletí španělskou kolonií, než získalo v 19. století nezávislost. Většina obyvatelstva jsou míšenci Indiánů a bělochů hlásících se ke křesťanství.

Destinace v Mexiku

Dovolená v Mexiku slibuje krásné pláže, slavné mayské památky či hory, ale také především ostrou kuchyni plnou chilli papriček. Na pobřeží turisté jezdí celý rok, protože teploty se zde stále pohybují kolem třiceti stupňů. Mezi vyhledávané destinace patří Cancún, Ciudad de México, Playa del Carmen, Riviera Maya a Yucatan.

CancúnCiudad de México
Playa del CarmenRiviera Maya
Yucatan

Zobrazit všechny zájezdy

Poznávací zájezdy Mexiko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Poznávací zájezdy

Individuální dovolená na Mexiko

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz