Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Mauricius

Ostrovní stát Mauricius leží v Indickém oceánu přibližně 900 kilometrů od Madagaskaru, proto se o něm říká perla mezi Afrikou a Asií. Mimo stejnojmenný ostrov ho tvoří několik dalších menších ostrovů. Jako první Evropané sem připluli Portugalci a své místo v historii země mimo ně mají Nizozemci, Francouzi či Britové. Většina obyvatel jsou ale indického původu, mísí se zde hinduismus s křesťanstvím i islámem.

Destinace na Mauriciu

Mauricius, který je vulkanického původu, se stal oblíbeným cílem pro exotické dovolené. Ostrov je plný barev a chutí a slibuje krásné zátoky s bílým pískem. Cestovatelé zde mimo korálové útesy, čisté moře a s ním spojené sporty oceňují i zeleň pralesů a vodopády uvnitř ostrova. Mezi vyhledávané destinace patří Belle Mare, Blue Bay, Flic en Flac, Grand Baie, Grand Gaube, Le Morne, Tamarin a Trou aux Biches.

Belle MareBlue Bay
Flic en FlacGrand Baie
Grand GaubeLe Morne
TamarinTrou aux Biches

Zobrazit všechny zájezdy

Individuální dovolená na Mauriciu

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz