Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Maroko

Marocké království leží na samém severozápadním cípu Afriky a jeho břehy omývá jak Středozemní moře, tak Atlantický oceán. Pohoří Velkého Atlasu odděluje klimatické podmínky v zemi, jihovýchod země zažívá přes léto vedra a přes zimu mrazivé počasí, na druhou stranu severozápad země má léta s průměrnými teplotami kolem 28 stupňů a zimy kolem 16 stupňů. Maroko samo o sobě prohlašuje, že nikdy nebylo kolonií, nicméně Evropané, zejména Španělé a Francouzi, i o toto území bojovali. Téměř všichni obyvatelé vyznávají islám, původní obyvatelstvo- Berbeři žijí na venkově, zatímco Arabové ve městech.

Destinace v Maroku

Země se pyšní několika městy zapsanými na seznamu kulturního dědictví UNESCO, jejichž centra vypadají jako z pohádek tisíce a jedné noci. Oblíbené jsou i místní trhy, kde se smlouvá o každou drobnost. Turistům Maroko slibuje i krásné pláže nebo vysoké hory. Mezi nejnavštěvovanější destinace patří Agadir, Marrákeš nebo Saidia.

AgadirMarrákeš
Saidia

Zobrazit všechny zájezdy

Poznávací zájezdy Maroko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Poznávací zájezdy

Individuální dovolená v Maroku

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz