Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Maledivy

Maledivy jsou ostrovním státem ležícím v Indickém oceánu na devatenácti korálových atolech. Jejich téměř 1200 ostrovů, z nichž je obydleno asi dvě stě, se táhne od severu k jihu v délce přibližně 800 kilometrů. Maledivská republika je nejplošším a nejníže položeným státem na světě, kvůli globálnímu oteplování se obává zatopení a zvažuje nákup území v jiných státech. Obyvatelé vyznávají sunnitský islám a hovoří maledivštinou, nicméně druhým úředním jazykem je angličtina, proto zejména v turistických oblastech se cizinci bez problému domluví.

Destinace Maledivy

Maledivy se pyšní téměř celý rok stálým teplým počasím, díky kterému sem jezdí turisté celoročně. Naleznou zde bílé písečné pláže, křišťálové moře a rozmanitý podmořský svět. Mezi nejnavštěvovanější destinace patří Atol Ari, Jižní Atol Male, Kaafu Atol, Lhaviyani Atol a Severní Atol Male.

Atol AriJižní Atol Male
Kaafu AtolLhaviyani Atol
Severní Atol Male

Zobrazit všechny zájezdy

Individuální dovolená na Maledivách

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz