Vyberte si zimní dovolenou ještě dnes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Z kataloguIndividuálně

Exotika Kuba

Ostrovní stát Kuba leží v Karibiku a od americké Floridy ho dělí pouhých 150 kilometrů. Většinu jeho rozlohy zaujímají nížiny, avšak jeho nejvyšší hora Pico Turquino měří 1974 m nad mořem. Průměrná celoroční teplota vzduchu na Kubě je 25 stupňů a moře 24 stupňů. Na ostrově žije řada živočichů a rostlin, které nejsou nikde jinde na Zemi. Kuba, kterou objevil na konci 15. století Kryštof Kolumbus, byla dlouhá století španělskou kolonií. Většina obyvatel jsou potomci španělských kolonizátorů a černošských otroků hlásících se ke křesťanství.

Destinace Kuba

Rozmach cestovního ruchu v posledním roce souvisí s oteplováním vztahů se Spojenými státy. Pobřeží Kuby slibuje svým návštěvníkům krásné pláže, tyrkysové moře a korálové útesy a atoly. Mezi vyhledávané destinace patří Cayo Coco, Cayo Largo, Cayo Santa Maria, La Habana (Havana) a Varadero.

Cayo CocoCayo Largo
Cayo Santa MariaLa Habana (Havana)
Varadero

Zobrazit všechny zájezdy

Poznávací zájezdy Kuba

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vel fringilla mi.

Poznávací zájezdy

Individuální dovolená na Kubě

Máte specifické požadavky, jak by měla vypadat Vaše zimní dovolená? Nebo si nemůžete vybrat z katalogových zájezdů? Rádi Vám poradíme a sestavíme ideální dovolenou na míru přímo pro Vás.

Jak vypadá individuální dovolená v zimě?

Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi našich klientů. Dovolená může být jako sen.

Reference

Bělehradská 34, Praha 2, 120 00

(+420) 606 702 770

simona@cezproka.cz